Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.01.2021 10:11
Willy's Wonderland z datą premiery. Zwiastun horroru z Nicolasem Cagem
984V

Willy's Wonderland z datą premiery. Zwiastun horroru z Nicolasem Cagem

Nicolas Cage niedługo zaprezentuje swoje możliwości aktorskie w nowym filmie. Chodzi o "Willy's Wonderland", który obejrzeć będzie można już w lutym.

"Willy's Wonderland" jest już gotowe do premiery. Najnowszy film w reżyserii Kevina Lewisa, który na koncie ma takie produkcje jak "Malibu Spring Break", "Dark Heart" czy "The Drop" zadebiutuje na amerykańskich platformach SVOD 12 lutego 2021 roku (nie wiadomo jeszcze, co z premierą filmu w Polsce).

"Willy's Wonderland" opowiada o losach pewnego wędrowca i samotnika (w tej roli Nicolas Cage), który - po tym jak zepsuł mu się samochód w podróży - postanawia odpracować rachunek za naprawę wozu poprzez sprzątanie opuszczonego, tytułowego parku rozrywki. Okazuje się, że w nocy w rzeczonym przybytku dzieją się bardzo dziwne rzeczy. Bohater zostaje uwięziony w Willy's Wonderland przez ożywione, mechaniczne maskotki i jest zmuszony do walki o przetrwanie.

Oprócz Nicolasa Cage'a w rzeczonym horrorze zobaczymy też w akcji następujących aktorów: Emily Tosta, Beth Grant, Ric Reitz i Chris Warner. Poniżej czeka na was zwiastun filmu.

Tagi: film horror kino Nicolas Cage