Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2021 05:04
Xbox Game Pass w dniu premiery
3931V

Xbox Game Pass otrzyma genialny zestaw gier. Zwiastun pokazuje mnóstwo tytułów

Microsoft nie przestaje zachęcać do Xbox Game Pass. Korporacja przygotowała rozbudowany zwiastun, który pokazuje całą masę gier zmierzających do Xbox Game Pass – na liście nie brakuje mocnych tytułów AAA oraz intrygujących niezależnych pozycji.

Już na Xbox & Bethesda Games Showcase otrzymaliśmy ciekawą listę nowych gier zmierzających do usługi, a Microsoft chce mieć pewność, że gracze będą przygotowani na wszystkie nadciągające pozycje. Firma przygotowała rozszerzony zwiastun przedstawiający tytuły, które w następnych tygodniach lub miesiącach zadebiutują w Xbox Game Pass.

Na liście widzimy: Warhammer 40,000: Darktide, Slime Rancher 2, Sable, Hades, The Gunk, The Ascent, Among Us, STALKER 2, Atomic Heart, Bloodroots, Hello Neighbor 2, Replaced, Roboquest, Somerville, Shredders, Medieval Dynasty czy też Dungeons and Dragons: Dark Alliance.

To oczywiście nie koniec gier, które trafią do Xbox Game Pass (w końcu na materiale brakuje tytułów first-party!), ale nawet to zestawienie robi wrażenie. Nie możemy zapomnieć, że wszystkie wymienione przygody będą w najbliższym czasie debiutować w katalogu XGP.

Źródło: YouTue.com

Tagi: Microsoft pc Xbox Xbox game pass xbox one Xbox Series X|S