Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2021 19:10
Rainbow Six Extraction
655V

Rainbow Six Extraction na rozbudowanej rozgrywce. Ubisoft pokazuje grę

Ubisoft chce przekonać graczy do Rainbow Six Extraction, więc studio przygotowało rozszerzony materiał, który w interesujący sposób pokazuje założenia rozgrywki. Deweloperzy opracowali ciekawą propozycję dla fanów kooperacji.

Rainbow Six Extraction zostało oficjalnie ujawnione na E3 2021 i podczas wydarzenia poznaliśmy datę premiery, spojrzeliśmy na zwiastun oraz gameplay. Ubisoft ma jednak wiele do pokazania, więc już dzisiaj opublikowano rozszerzony materiał, którego zadaniem jest znacznie dokładniej zaprezentować nową pozycję.

Francuzi stoją przed trudnym wyzwaniem, ponieważ debiut Rainbow Six Extraction został przełożony i teraz najnowsza strzelanka Ubisoftu zmierzy się z Back 4 Blood od Turtle Rock Studios. W obu sytuacjach zainteresowani zapoznają się z kooperacyjnymi shooterami nastawionymi na walkę z potworami.

Aktualnie jednak widzimy jedną bardzo istotną różnicę – Rainbow Six Extraction będzie dostępny w normalnej dystrybucji, a Back 4 Blood od premiery trafi do Xbox Game Pass. Oczywiście z jednej strony widzimy nową markę, a z drugiej rozszerzenie znanego IP.

Czy Rainbow Six Extraction może osiągnąć duży sukces? Poniższy materiał zapowiada bardzo ciekawą koncepcję, która może się podobać... Choć przed premierą chętnie zagrałbym w betę, by przekonać się, co tak naprawdę proponuje Ubisoft.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Rainbow Six Extraction Ubisoft Ubisoft Montreal