Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2021 15:06
Czarne PS5
2037V

PS5 Beta Program. Sony zaprasza graczy do testowania nowych funkcji systemu

Sony właśnie zaprosiło graczy do testowania najnowszego systemu PlayStation 5. Gracze otrzymają możliwość sprawdzania nowości, które następnie zostaną udostępnione szerokiej publice. Jest to pierwsza taka propozycja dla użytkowników PS5.

Hideaki Nishino, starszy wiceprezes ds. doświadczenia na platformie PlayStation 5, właśnie zaprosił graczy do testowania nowych funkcji systemu. Firma pierwszy raz oficjalnie zaprosiła użytkowników do bety systemu PS5:

„Od czasu premiery PS5 nasze zespoły pracują nad tym, by stale poprawiać wrażenia płynące z użytkowania konsoli. Jeszcze w tym roku wprowadzimy kolejną dużą aktualizację systemu, pełną nowych funkcji, i chcemy, abyście pomogli nam je przetestować!”

Niestety, w testach mogą wziąć udział jedynie gracze ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Japonii, Wielkiej Brytanii, Francji oraz Niemiec – jeśli mieszkacie w jednym z tych krajów, to wskakujcie na stronę i wyraźcie chęć testowania propozycji. Korporacja potwierdziła, że przygotowuje nowe funkcje i chce zebrać informacje zwrotne od społeczności.

Sony podkreśla, że będzie to duża aktualizacja, która ma wprowadzić istotne nowości. Chwilowo jednak nie wiemy, jakie funkcje korporacja chce zapewnić swoim użytkownikom – wszystkiego dowiemy się pewnie w najbliższym czasie. Warto podkreślić, że premiera rozbudowanego systemu ma odbyć się jeszcze w 2021 roku.

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/06/17/sign-up-for-the-first-ps5-system-software-beta-program/

Tagi: PlayStation PlayStation 5 ps5 ps5 beta Sony