Iza Łęcka Iza Łęcka 17.06.2021 11:23
Ratchet & Clank: Rift Apart
1611V

Ratchet & Clank: Rift Apart z pierwszym patchem po premierze. Twórcy usuwają irytującą niedogodność

Insomniac Games po kilku dniach od debiutu Ratchet & Clank: Rift Apart opublikowało najświeższą aktualizację do gry. Deweloperzy podjęli się rozwiązania nieprzyjemnego problemu, jaki doskwierał niektórym użytkownikom.

Ratchet & Clank: Rift Apart został ze sporym entuzjazmem przyjęty przez społeczność PlayStation i od premiery zgarnia pochwały za oprawę oraz dopracowaną rozgrywkę. Pomimo bardzo dobrej jakości produkcji gracze poznający nową przygodę natrafili na kilka niedogodności, którymi zespół się już zajął. Patch 1.001.003 został opublikowany na serwerach Sony.

Twórcy dopracowali ogólną stabilność gry, usunęli błąd z zawieszaniem się filmików prezentujących broń, naprawili kłopoty z niepojawiającym się młotkiem Rivet, jak również pozbyli się niedogodności dotyczącej utknięcia bohaterów w niektórych lokacjach.

Co więcej, Insomniac Games wyłączyło opcję automatycznego wyświetlenia obrazu w 120Hz w trybie wydajności, przez który w trakcie rozgrywki część graczy odczuwała niedogodności. Studio zapewnia, że szuka rozwiązania, by w przyszłości funkcja została przywrócona. Ta modyfikacja może ucieszyć wielu sympatyków Ratcheta - w sieci nie brakowało negatywnych opinii, a jedyną możliwością, by nie doświadczać problemów wizualnych, była zmiana trybu wyświetlenia obrazu.

Sprawdźcie naszą recenzję Ratchet & Clank: Rift Apart.

Źródło: https://wccftech.com/first-ratchet-clank-rift-apart-update-1-001-003/

Tagi: Insomniac Games Ratchet Ratchet & Clank: Rift Apart Sony Interactive Entertainment