Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.06.2021 12:05
Till Death. Thriller z Megan Fox na zwiastunie z kinową datą premiery
1013V

Till Death. Thriller z Megan Fox na zwiastunie z kinową datą premiery

Świetne wieści dla fanów Megan Fox. Aktorkę jeszcze w tym roku będzie można zobaczyć w kinach, w nowym filmie pt. "Till Death".

Megan Fox gra główną bohaterkę w "Till Death". Nadciągający thriller właśnie dorobił się daty premiery w amerykańskich kinach. Tytuł będzie można oglądać w USA od 2 lipca 2021 r. Nie wiemy jeszcze, kiedy "Till Death" wleci na wielki ekran w Polsce. Wszystko zależy teraz od decyzji dystrybutorów.

"Till Death" opowiada historię Emmy, kobiety przykutej kajdankami do ciała zamordowanego męża, co ma być częścią sadystycznego planu zemsty, jaki realizuje znajomy bohaterki, który opuścił zakład karny.

W filmie oprócz Megan Fox zobaczymy również następujących aktorów: Eoin Macken ("The Night Shift"), Aml Ameen ("Sense8") i Callan Mulvey ("300: Rise of an Empire"). Reżyserią zajął się S.K. Dale. To debiut twórcy w tej roli. Scenariusz napisał natomiast Jason Carvey.

Co warto przypomnieć - Megan Fox uczestniczyła w 2019 roku w akcji promocyjnej gry Black Desert. Filmik z jej udziałem możecie zobaczyć tutaj.

Źródło: https://collider.com/megan-fox-till-death-images/

Tagi: film kino megan fox