Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.06.2021 19:25
Steam Next Fest
971V

Ponad 700 gier do sprawdzenia za darmo. Wystartował Steam Next Fest pełen wersji demo

Steam zaprasza graczy na specjalne wydarzenie, podczas którego możemy sprawdzić gry od deweloperów z całego świata. Steam Next Fest oferuje dostęp do ponad 700 wersji demonstracyjnych i na liście znajduje się mnóstwo interesujących produkcji.

Valve kontynuuje projekt zapoczątkowany przez Geoffa Keighley'a – organizator Summer Game Fest i The Game Awards chciał, by nawet gracze we własnych domach mogli poczuć namiastkę gamingowych wydarzeń i za pomocą wersji demo fani mogli sprawdzać gry, które są prezentowane na targach. Pomysł jest kontynuowany i właśnie wystartował Steam Next Fest.

Na Steam znajdziemy teraz ponad 700 fragmentów pozycji z najróżniejszych gatunków – gry pełne akcji, przygodówki, strategie, symulatory, RPG-i, logiczne tytuły, platformówki, horrory, sportówki, produkcje wyścigowe lub propozycje dla entuzjastów wirtualnej rzeczywistości.

Steam Next Fest będzie trwał do 22 czerwca, więc macie kilka dni, by wypróbować opowieści, które trafią na rynek w następnych miesiącach lub nawet latach. Pamiętajcie jedynie, że deweloperzy w takich wydarzeniach często proponują wczesne wersje swoich projektów, by zebrać informacje zwrotne od graczy – jeśli macie taką możliwość, podzielcie się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi wypróbowanych propozycji.

Gdy wpadniecie na ciekawe dema, którymi warto się zainteresować – dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Steam

Tagi: steam Steam Next Fest Valve