Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.06.2021 17:37
Xbox Games Showcase Extended x Hellblade 2
1721V

Microsoft zaprasza na Xbox Games Showcase Extended. Hellblade 2 pojawi się na wydarzeniu

Microsoft przygotowuje graczy na kolejne wydarzenie. Xbox Games Showcase Extended odbędzie się jeszcze w tym tygodniu i podczas wydarzenia nie zabraknie Hellblade 2. Fani Ninja Theory powinni zapoznać się ze szczegółami pokazu.

Na Xbox & Bethesda Games Showcase zobaczyliśmy mnóstwo produkcji przygotowywanych na Xboksy oraz PC, ale na wydarzeniu nie było czasu na głębszą analizę tytułów. Microsoft wrzucał kolejne gry, wspominał o premierach, informował o dostępie w Xbox Game Pass, ale dopiero nadciągające show pozwoli nam lepiej przyjrzeć się niektórym tytułom.

Już jutro o godzinie 19:00 rozpocznie się Xbox Games Showcase Extended, podczas którego zobaczymy przedstawicieli między innymi: 343 Industries (Halo Infinite), Double Fine Productions (Psychonauts 2), Ninja Theory (Hellblade 2), Obsidian Entertainment (Grounded, Avowed, The Outer Worlds 2), Playground Games (Forza Horizon 5, Fable), Rare (Sea of Thieves, Everwild) i World’s Edge (Age of Empires 4).

Nie możemy tutaj liczyć na ogłoszenia nowych pozycji, ale deweloperzy ze wspominanych zespołów opowiedzą o swoich aktualnych projektach. Ninja Theory potwierdziło, że chce opowiedzieć o produkcji Hellblade 2.

Będzie to na pewno ciekawa okazja dla graczy, którzy chcą poznać nowe informacje o wcześniej zapowiedzianych grach – duża część pozycji z powodu odległej premiery ominęło Xbox & Bethesda Games Showcase.

Co ciekawe, nawet Bandai Namco pojawi się na show:

Źródło: Twitter: Xbox, NinjaTheory, BandaiNamcoUK, aarongreenberg

Tagi: Xbox Xbox & Bethesda Games Showcase Xbox Game Pass Xbox Games Showcase Extended Xbox One xbox series X|s