Iza Łęcka Iza Łęcka 16.06.2021 12:03
DualSense x PS5
1078V

DualSense w nowych kolorach na pełnej prezentacji. Sony promuje czarny i czerwony pad

Japończycy zachęcają do nowych wersji kontrolera DualSense. Urządzenia zostały zaprezentowane na najświeższym materiale, dzięki któremu możemy przyjrzeć się szczegółom czarnego i czerwonego pada do PlayStation 5.

W zeszłym roku odbyła się premiera PlayStation 5, które zostało przygotowane w białej wersji kolorystycznej. Sony wywołało spore zaskoczenie wsród społeczności projektem konsoli oraz kontrolera, jednak dla wielu graczy było jasne, że z czasem producent zdecyduje się na wprowadzenie odświeżonych padów oraz specjalnych paneli. Na te drugie wciąż czekamy, tymczasem już niedługo będziemy mogli sprawdzić DualSense w edycji Kosmiczna Czerwień i Nocna Czerń.

Redakcja PlayStation Access posiada już nowe, efektowne modele, które doczekały się prezentacji. Pady do PS5 nie doczekały się jakichkolwiek innowacji w porównaniu z klasyczną wersją, jednak nie zmienia to faktu, że część klientów PlayStation ochoczo zdecyduje się na zakup nowych sprzętów – w moim odczuciu przyzwoicie prezentuje się czerwona edycja.

Premiera czarnego i czerwonego DualSense odbędzie się już w najbliższy piątek, więc już wkrótce kolejni gracze będą mogli zagrać na odświeżonych wizualnie urządzeniach. Zdecydowaliście się na jedną z nowych propozycji Sony?

Źródło: YouTube.com

Tagi: DualSense playstation 5 ps5 Sony