Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.06.2021 20:57
The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2
1431V

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 zachwyca nowymi materiałami. Gra może nie zadebiutować w 2022 roku

Nintendo udostępniło kolejne materiały z The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2, które pokazują piękny i ekscytujący świat. Japoński producent i wydawca wspomniał o dacie premiery, ale studio nie może aktualnie zagwarantować, że tytuł zostanie udostępniony w przyszłym roku.

Nintendo na koniec swojej konferencji zorganizowanej w ramach E3 2021 przedstawiło nowy zwiastun The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2. Gracze mogą na nim spojrzeć na swojego ulubionego bohatera, a Japończycy przedstawili kilka ładnych widoków, które rozbudzają oczekiwania i pozwalają przygotowywać się na nową historię.

Materiał kończy się wymowną datą „2022”, co sugeruje, że The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 zadebiutuje w przyszłym roku, ale Japończycy studzą pozytywne reakcje graczy – firma tak naprawdę „celuje” w wrzucenie gry na rynek w przeciągu następnych 18 miesięcy:

Jason Schreier wysunął nawet tezę, że pozycję otrzymamy w swoje łapy dopiero w 2023 roku, bo jak wiadomo wydawcy czasami wykorzystują ten zwrot, by w odpowiednim momencie potwierdzić przełożenie premiery.

Czy tak będzie tym razem? Przekonamy się pewnie za rok, gdy na przyszłorocznym E3 Nintendo będzie pokazywać The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2.

The Legend of Zelda Breath of the Wild 2 - 1

The Legend of Zelda Breath of the Wild 2 - 2

Źródło: Twitter: jasonschreier

Tagi: Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 (tytuł nieoficjalny)