Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.06.2021 15:49
Xbox odświeża pudełka
1800V

Xbox odświeża pudełka. Microsoft po cichu wymienia okładki najnowszych gier

Microsoft zdecydował się na jednolity wygląd okładek do gier z Xboksów Series X|S i Xboksa One, a teraz korporacja odświeżyła wygląd grafiki. Propozycja amerykańskiej korporacji zbiera pochwały, ponieważ całość wygląda schludniej.

Na Xbox & Bethesda Games Showcase zobaczyliśmy całą masę nowych gier zmierzających na Xboksy Series X|S oraz Xboksy One i choć duża część tytułów będzie dostępnych w Xbox Game Pass, to jednak Microsoft nie zapomina o fanach pudełek.

Pierwsze sklepy zaktualizowały już wygląd okładek do produkcji w fizycznych wersjach i w tym wypadku zamiast czarnego paska i dużego oznaczenia potwierdzającego zoptymalizowanie gry dla aktualnej generacji, zdecydowano się na mniejszy, biały pasek i inny znaczek. Warto również dostrzec, że w tym wypadku logo Xboksa pojawiło się z prawej strony, więc sama grafika jest większa.

Nie bez powodu społeczność fanów Xboksa chwali projekt, który miejmy nadzieję będzie teraz wykorzystywany w kolejnych tytułach. Okładki wyglądają znacznie lepiej i trzeba przyznać, że wyglądają nowocześniej.

Co sądzicie o nowym projekcie?

Xbox Series X i Xbox One pudełka

Źródło: Twitter: _XboxNews

Tagi: Microsoft Xbox Xbox One xbox series X|s