Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.06.2021 09:20
Assassin's Creed Valhalla. Strzelanie podczas jazdy konnej i trudne wyzwania. Szczegóły aktualizacji 1.2.2
839V

Assassin's Creed Valhalla. Strzelanie podczas jazdy konnej i trudne wyzwania. Szczegóły aktualizacji 1.2.2

Dzisiaj w cyfrowej dystrybucji ląduje aktualizacja dla Assassin's Creed Valhalla. Pliki zostaną udostępnione na PC, PS5, PS4, XOne, XSX i XSS.

Ubisoft przyzwyczaił nas już, że nie ogranicza się tylko do wydawania łatek naprawiających błędy w Assassin's Creed Valhalla. Firma oferuje gratisowo znacznie więcej, wprowadzając regularnie kolejne nowości gameplayowe. Nie inaczej jest w przypadku aktualizacji 1.2.2, która dorobiła się już pełnego opisu swojej zawartości.

Wiemy już, że pliki z aktualizacją 1.2.2 zajmują ok. 14 GB na PC, 5 GB na PS5 i 18,7 GB na Xbox Series X/S. Tak jak pisaliśmy wcześniej, w patchu nie brakuje ciekawych nowości dla graczy, którzy wypracowali już dosyć wysoki poziom mocy bohatera. Aktualizacja 1.2.2 zapewnia dostęp do wyzwań Mastery Challenge. Do dyspozycji mamy serię prób: wyzwania stealth, wyzwania łucznicze i wyzwania bojowe. W świecie gry znajdziemy liczne punkty, gdzie będzie można rozpocząć te próby. By w nich uczestniczyć należy posiadać poziom mocy 221 lub wyższy.

Ubisoft wspomina też, że dodał możliwość strzelania z łuku podczas jazdy konnej oraz umiejętność Shield Master, dzięki której Eivor obraca się automatycznie z podniesioną tarczą w kierunku nadlatujących ataków. Ostatni nowy Skill to Unstoppable, czyli sprint, który taranuje wrogów, póki Eivor starczy wytrzymałości.

Oprócz tego gra doczekała się szeregu poprawek balansu gameplayowego i naprawienia drobnych bugów. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.


Do publikacji plików 1.2.2 dojdzie dzisiaj o godzinie 14:00.

Źródło: https://www.ubisoft.com/pl-pl/game/assassins-creed/valhalla/news-updates/4FXNwquMN9ciTulIpdFmLv/assassins-creed-valhalla-title-update-122

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft