Chivalry 2 zostanie „dwukrotnie powiększone” za darmo. Twórcy potwierdzają wielkie plany na rozwój gry

News
600V
Chivalry 2 zostanie „dwukrotnie powiększone” za darmo. Twórcy potwierdzają wielkie plany na rozwój gry
Wojciech Gruszczyk | 14.06.2021, 18:39

Premiera Chivalry 2 to dopiero początek i gracze mogą szykować się na mnóstwo nowej zawartości, która zostanie udostępniona za darmo. Twórcy potwierdzili, że przygotowali sobie podstawy i mogą teraz w spokoju rozbudowywać propozycję. Fani mogą liczyć na sporo nowości.

Premiera Chivalry 2 odbyła się na samym początku miesiąca i produkcja od samego początku zbiera wiele pochwał. Deweloperzy zapewnili graczom mnóstwo atrakcji, ale możemy mieć pewność, że debiut pozycji to w tym wypadku dopiero początek.

Steve Piggott, dyrektor generalny i kreatywny Torn Banner Studios, potwierdził, że gracze mogą liczyć na sporo nowej zawartości – studio chce za darmo dwukrotnie zwiększyć rozmiar gry:

„Chivalry 2 w dniu premiery to fundament, specjalnie przygotowany, żeby móc go rozbudowywać. Zawartość po premierze to coś, nad czym będziemy pracować przez długi czas. Gra przynajmniej dwukrotnie zwiększy swój rozmiar za darmo”.

Zainteresowani mogą liczyć na kolejne mapy, świeże bronie, następne tryby oraz nawet style walki, które znacząco wpłyną na nasze doświadczenie. Na zaprezentowanym materiale deweloperzy pokazali pierwszą z nowych miejscówek.

Jesteście zainteresowani Chivalry 2? Jeszcze dzisiaj na portalu pojawią się nasze ostateczne wrażenia z produkcji.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper