Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2021 23:25
Capcom na E3 2021
1949V

Capcom na E3 2021. Oglądajcie z nami pokaz gier

Capcom to kolejny producent i wydawca, który podczas E3 2021 chce przedstawić graczom swoje kolejne produkcje. Na wydarzeniu zobaczymy tytuł z serii Resident Evil, Monster Hunter oraz The Great Ace Attorney, ale czy możemy liczyć na niespodzianki? Przekonajmy się wspólnie – zapraszamy na pokaz.

Capcom ma za sobą wiele sukcesów, dzięki którym producent i wydawca notował rekordowe wyniki. Japończycy potwierdzili swoje przybycie na E3 i podczas wydarzenia mamy zobaczyć przynajmniej cztery gry:

  • The Great Ace Attorney Chronicles
  • Monster Hunter Stories 2
  • Monster Hunter Rise
  • Resident Evil Village

Fani mogą liczyć na nową zawartość do Monster Hunter Rise, tryb sieciowy lub może fabularne DLC do Resident Evil Village, kolejne materiały z The Great Ace Attorney Chronicles oraz Monster Hunter Stories 2.

Pytanie w zasadzie pozostaje jedno – czy możemy liczyć na niespodzianki? Miejmy nadzieję, że tak. Jak wiadomo Capcom ma kilka mocnych IP, których kontynuacje na pewno zostaną ciepło przyjęte przez wielu graczy. Trudno jednak powiedzieć, czy firma jest już gotowa do przedstawienia kolejnych tytułów.

Zamierzacie oglądać pokaz Capcomu? Zapraszamy do wspólnego śledzenia wydarzenia. Start konferencji zaplanowano na 23:30.

Tagi: Capcom capcom e3 2021 e3 2021 Monster Hunter Rise Monster Hunter Stories 2 Resident Evil Village The Great Ace Attorney Chronicles