Iza Łęcka Iza Łęcka 14.06.2021 07:00
Halo i pokaz Xbox Games Showcase: Extended
1717V

Microsoft zaprasza na 2 kolejne pokazy. Firma przedstawi gry z Xbox Game Studios i pokaże Halo Infinite

Microsoft nie zwalnia tempa i po bardzo udanej konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase zaprasza graczy na dwa kolejne wydarzenia. Pierwsze odbędzie się jeszcze dzisiaj, natomiast następne zostanie zorganizowane w tym tygodniu.

Wczorajsza prezentacja Microsoftu wypełniona była interesującymi tytułami, z których znacząca większość zadebiutuje w Xbox Game Pass. Amerykanie coraz mocniej stawiają na usługę, dzięki której gracze systematycznie mogą sprawdzać mocne gry od deweloperów z całego świata. Zapowiada się jednak, że to nie koniec obiecujących eventów – już teraz zapowiedziano następne wydarzenia.

Dzisiaj o godzinie 17:00 odbędzie się szczegółowy pokaz trybu sieciowego z Halo Infinite – 343 Industries pokaże produkcję, opowie o rozgrywce, botach oraz personalizacji. Jest to jeden ze sposobów na przygotowanie odbiorców do premiery, która odbędzie się w ramach modelu biznesowego free-2-play.

Gigant z Redmond pragnie również oddać głos swoim deweloperom, dlatego w najbliższy czwartek (o 19:00) zostanie zorganizowany Xbox Games Showcase: Extended – w trakcie pokazu zapewne nie możemy oczekiwać nowych zapowiedzi, a twórcy gier opowiedzą o tytułach, które w przyszłości wzmocnią katalog abonamentu. Spośród ekip należy wymienić chociażby Rare, Ninja Theory czy Obsidian.

Źródło: Twitter: vicious696, Halo

Tagi: Microsoft Xbox Xbox Game Pass Xbox Games Showcase: Extended