Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 13.06.2021 23:57
Humankind
404V

Humankind przedstawiony. Interesująca strategia wystartowała z beta-testami

Humankind doczekał się kolejnego trailera. W trakcie niego wspomniano także o zamkniętych beta-testach, które właśnie wystartowały.

Humankind to zdecydowanie jedna z najciekawszych strategii, które ujrzą światło dzienne jeszcze w tym roku. Zainteresowani mają objąć kontrolę nad pewną społecznością (będzie ich mniej więcej 50) i pomóc jej przetrwać przez kolejne wieki - począwszy od uczenia się dyplomacji, poprzez rozwój technologiczny, a skończywszy na podbijaniu nowych terenów.

Na trwającym właśnie PC Gaming Show otrzymaliśmy nowy zwiastun z wyżej wymienionego tytułu. Oprócz przedstawienia przykładowej mapy Humankind, wydawca - SEGA - opublikował również pierwsze informacje dot. zamkniętych testów beta. Rozpoczynają się one już dzisiaj (13 czerwca) i potrwają przez cały tydzień, do 21 czerwca.

Aby uzyskać do nich dostęp, wystarczy nabyć produkcję na platformie Epic Games Store lub Steam po kliknięciu w ten link. Po złożeniu zamówienia przedpremierowego, otrzymacie dalszą instrukcję na e-mail. Przypomnijmy jeszcze, że Humankind to gra ekskluzywna jedynie na komputerach osobistych, więc nie spodziewajcie się premiery na konsolach stacjonarnych, czy przenośnych.

Tagi: Amplitude Studios Humankind Sega