Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2021 23:02
Back 4 Blood z prezentacją trybu PVP
466V

Back 4 Blood z prezentacją trybu PVP. Zobaczcie grę zmierzającą do Xbox Game Pass

Jesteście gotowi na kolejną prezentację? Back 4 Blood zmierza do Xbox Game Pass, więc pewnie wielu graczy zainteresuje się produkcją. Teraz możemy sprawdzić, jak wygląda gameplay z trybu PVP.

Głównym wariantem rozgrywki w Back 4 Blood są oczywiście zmagania PvE, podczas których czterech graczy zmierzy się z kolejnymi hordami przeciwników. Twórcy zapewnią rozbudowane misje z fabularnymi elementami, ale Turtle Rock Studios czerpie garściami z Left 4 Dead, więc możemy podejrzewać, że ponownie historia zostanie zepchnięta na drugi tor, a najważniejszy będzie gameplay.

Deweloperzy chcą zaproponować grę szerokiemu gromu odbiorców, więc obok kooperacyjnej zabawy, w Back 4 Blood pojawią się również zmagania PvP. Na E3 2021 możemy sprawdzić pierwszy materiał z takich atrakcji.

Back 4 Blood jest jedyną pozycją Warner Bros. Games, która zostanie przedstawiona na czerwcowych konferencjach. Warto pamiętać, że Back 4 Blood będzie dostępny od premiery w katalogu Xbox Game Pass, co na pewno pomoże pozycji zdobyć odpowiednią publikę.

Tagi: Back 4 Blood Turtle Rock Studios Warner Bros. Interactive Entertainment