The Ascent na nowym zwiastunie. Kolejna gra zadebiutuje w usłudze Xbox Game Pass

News
848V
The Ascent na nowym zwiastunie. Kolejna gra zadebiutuje w usłudze Xbox Game Pass
Kajetan Węsierski | 13.06.2021, 20:07

Trwający obecnie Xbox & Bethesda Games Showcase to prawdziwy zalew nowych tytułów i wręcz trudno za tym nadążyć - właśnie pojawił się zwiastun The Ascent!

Microsoft zarzucił naprawdę mocne tempo podczas Xbox & Bethesda Games Showcase - trzeba jednak nadążyć, albowiem liczba mocnych zapowiedzi naprawdę robi wrażenie. Cały czas zostajemy zalewani mieszanką głośnych tytułów z tymi mniej znanymi, ale wciąż prezentującymi się naprawdę dobrze.

Jedną z tych mniej wyczekiwanych pozycji jest [gra]The Ascent[/gra], któremu trudno cokolwiek zarzucić pod kątem samego klimatu. Gra wygląda naprawdę dobrze, a świeżo zaprezentowany zwiastun intryguje i zachęca, by po nią sięgnąć - izometryczny RPG w klimacie cyberpunku zapowiada się naprawdę miodnie.

Sami rzućcie okiem na materiał wideo, który zaprezentowano podczas pokazu. Jest na czym zawiesić oko, a sam filmik najlepiej obrazuje, dlaczego warto czekać. Jak myślicie, The Ascent od studia Neon Giant ma szansę przebić się i dotrzeć do szerszego grona odbiorców? Ja będę wyglądał kolejnych informacji.

Źródło: własne

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper