Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2021 02:15
Battlefield 2042 na Xbox & Bethesda Games Showcase!
2851V

Battlefield 2042 wygląda znakomicie! Zobaczcie gameplay z gry DICE

Microsoft otrzymał szansę zaprezentowania pierwszej rozgrywki z Battlefield 2042. Producent Xboksa będzie pomagał w promocji pozycji, co na pewno jest ciekawą opcją dla fanów amerykańskiej konsoli. Zobaczcie gameplay z niezwykle wyczekiwanej strzelanki.

DICE kilka dni temu zaprezentowało efektowny zwiastun Battlefield 2042, ale to dopiero początek kampanii marketingowej. Szwedzi i Electronic Arts doskonale zdają sobie sprawę z siły tej marki, więc możemy liczyć, że w kolejnych tygodniach bardzo często będziemy słyszeć o produkcji, która ma rywalizować z największymi strzelankami następnych miesięcy.

W kampanię marketingową Battlefield 2042 został zaangażowany Microsoft i to właśnie dzisiaj możemy sprawdzić pierwszy gameplay z produkcji, która zostanie udostępniona graczom już pod koniec października. Jak wygląda shooter? Przekonajcie się oglądając materiał.

Battlefield 2042 na Xbox & Bethesda Games Showcase!

Battlefield 2042 wygląda naprawdę kapitalnie i jestem pewien jednego – wielu graczy z wielką przyjemnością zapozna się z nadciągającą produkcją. Tytuł zapewni nam niespotykane wcześniej bitwy, które powinny zostać ciepło przyjętep przez fanów gatunku.

Tagi: Battlefield 2042 DICE Electronic Arts