Fallout 76 z nową zawartością. Microsoft pokazuje atrakcje

News
593V
Fallout 76 z nową zawartością. Microsoft pokazuje atrakcje
Wojciech Gruszczyk | 13.06.2021, 19:31

Bethesda nie zapomina o Fallout 76. Tytuł pojawił się na Xbox & Bethesda Games Showcase i twórcy zapowiedzieli nową zawartość, która już wkrótce zostanie udostępniona wszystkim graczom.

Fallout 76 zadebiutował z wielkimi problemami, ale Bethesda nie porzuciła projektu. Gra otrzymywała kolejne aktualizacje, deweloperzy dbali o nowości, usuwali błędy i oferują teraz kawał świetnej produkcji. Jak wiadomo główny zespół studia pracuje nad Starfield, ale jak widać – twórcy nie zapominają o sieciowej pozycji.

Fallout 76 na Xbox & Bethesda Games Showcase

15 czerwca rozpocznie się nowe wydarzenie „Nadchodzi burza”, które pozwoli graczom przygotować się na lipcowe „Panowanie Stali”. Bethesda zaprasza na serię zadań, a jednocześnie zainteresowani powinni odwiedzić Atomowy Sklep, gdzie otrzymają bezpłatną skórkę Bractwa Stali na plecak – ten sprzęt wykorzystamy podczas zdobywania nagród w trakcie wydarzenia.

„Jeśli ukończycie co najmniej dwa wyzwania tygodniowe przez zakończeniem wydarzenia Nadchodzi burza, 6 lipca, odblokujecie też nowy hełm zwiadu Bractwa Stali, pokazany powyżej.”

W przyszłym roku gra otrzyma wielki dodatek:

Źródło: własne

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper