Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 13.06.2021 15:46
Sniper Elite VR Summer of Gaming 2021
574V

Sniper Elite VR. Zobaczcie jak wygląda strzelanie do nazistów w goglach VR

Wydawać by się mogło, że gry o snajperach są jednymi z takich, które idealnie pasują na dowolne gogle wirtualnej rzeczywistości, a jednak jeszcze żadna duża marka się w to nie zagłębiła. Już niebawem ten stan rzeczy zmieni Sniper Elite VR.

Od czasu gdy na rynku pojawiły się pierwsze gogle wirtualnej rzeczywistości wiadomym było, że rynek ten jest dość specyficzny i jego flagowe tytuły niekoniecznie muszą pochodzić od wielkich i uznanych marek, aby zostać docenionym na całym świecie. Niemniej jednak aż do tej pory nikt nie dostarczył nam naprawdę dobrej produkcji utrzymanej w iście snajperskim stylu, który to w końcu jest idealny dla wszelakich gogli VR i specyficznej rozgrywki, jaką oferuje ta technologia.

Na szczęście już 8 lipca snajperską pustkę zapełni szykowany przez Rebellion, Just Add Water i zespół Coatsink, całkiem nieźle zapowiadający się Sniper Elite VR, którego rozgrywkę i system X-Ray zobaczyliśmy podczas tegorocznego Summer Game Fest. Poniższy materiał jest dość krótki, aczkolwiek naprawdę nieźle zrobiony i może podsycić wasz apetyt na zabawę. Tytuł wyląduje na PS4, PC oraz w przyszłości na Oculus Quest 2.

Tagi: IGN Summer of Gaming Sniper Elite sniper elite vr Summer Game Fest 2021