Xbox dostanie kolejne 5 gier. Nowe premiery na konsole Microsoftu zapowiedziane

Gry
1761V
Xbox dostanie kolejne 5 gier. Nowe premiery na konsole Microsoftu zapowiedziane
Kajetan Węsierski | 13.06.2021, 14:30

Ekipa z Xboksa ponownie zaprezentowała nam listę produkcji, które pojawią się na konsolach Microsoftu w nadchodzącym tygodniu - będzie w czym wybierać. 

W świecie gier nie dzieje się obecnie dużo - co było widać choćby po ubiegłym tygodniu, gdzie nie dostaliśmy wielu głośnych zapowiedzi nowych premier. Wszystko przez fakt, iż w najbliższych dniach dojdzie do całej masy prezentacji oraz imprez, podczas których będziemy świadkami zalewu zapowiedzi nowych gier i informacji. To zdecydowanie jeden z najlepszych okresów w kalendarzach wszystkich graczy. 

Nie oznacza to jednak, że nie dostaniemy żadnych nowych premier. Ekipa z Xboksa, jak co tydzień, przyszykowała dla nas spis debiutów, do jakich dojdzie w sklepie Microsoftu w najbliższych dniach. Oczywiście próżno liczyć tu na zalew głośnych tytułów z segmentu AAA, ale jestem przekonany, że wśród 5 pozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Pełny zestaw prezentuje się następująco: 

  • Gallic Wars: Battle Simulator (16 czerwca)

  • Heliborne (16 czerwca)

  • Wingspan (17 czerwca)

  • Discolored (17 czerwca)

  • Galaxy Champions TV (18 czerwca)

Któryś z powyższych tytułów szczególnie Was przekonał? Nie ukrywam, że nie mam tu swojego dużego faworyta, ale bardzo chętnie dam szansę Discolored, bowiem zwiastun robi tu naprawdę kawał dobrej roboty i zapowiada nietypową przygodę. 

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/06/11/next-week-on-xbox-june-14-18/

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper