Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2021 02:16
Strażnicy Galaktyki Eidos Montreal
2960V

Strażnicy Galaktyki od Eidos Montreal. Zwiastun, gameplay i data premiery kosmicznej przygody

Nie tylko Crystal Dynamics pracuje nad produkcją z bohaterami Marvela. Zobaczcie pierwszy zwiastun nowej gry Eidos Montreal, dzięki której wcielimy się w Strażników Galaktyki. Twórcy stoją przed bardzo trudnym zadaniem.

Gra Crystal Dynamics nie podbiła rynku, ale może Eidos Montreal zapewni hit dla wszystkich fanów Marvel Cinematic Universe? Dzisiaj możemy sprawdzić najnowszą przygodę, która pozwoli graczom wcielić się w Strażników Galaktyki.

Strażnicy Galaktyki od Eidos Montreal

Na dobry początek zaprezentowano zwiastun, na którym nie brakuje znanych bohaterów – Star-Lord, Gamora, Drax czy też Rocket? Wygląda to ciekawie. Produkcja zadebiutuje już 26 października 2021 rok

Deweloperzy podkreślają: to fabularna opowieść! Nie jest to kolejny kooperacyjny tytuł, w którym będziemy bez końca powtarzać znane misje. Eidos Montreal stawia na historię, co może zostać bardzo dobrze odebrane przez wielu graczy.

Głównym bohaterem opowieści jest Star-Lord, a w trakcie misji będziemy mogli wykorzystać jego umiejętności, by pozbyć się wielu przeciwników. Autorzy podkreślają – to trzecioosobowa pozycja single-player, ale wydarzenia mają żywo reagować na nasze decyzje.

Eidos Montreal zaprezentowało nawet jedną z misji – ekran początkowy sugeruje, że jest to gameplay z PS5/PS4. Gracz może cały czas sterować Star-Lordem, ale deweloperzy zapewnią także możliwość korzystania z mocy współtowarzyszy broni.

Guardians of the Galaxy to produkcja dostępna na konsolach dwóch generacji, więc nie możemy liczyć na next-genową oprawę.

Tagi: E3 2021 Eidos Montreal Square Enix Strażnicy Galaktyki