Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 13.06.2021 12:19
Rainbow Six Extraction
427V

Rainbow Six Extraction na kolejnych materiałach. Otoczenie prezentuje się bardzo dobrze

Zaintrygował Was Rainbow Six Extraction? Koniecznie sprawdźcie udostępnione kilka godzin temu klimatyczne materiały.

Jeśli oglądaliście wczorajsze Ubisoft Forward, to z pewnością zapoznaliście sięRainbow Six Extraction, czyli kolejną odsłoną ogromnej serii francuskich deweloperów, która garściami czerpie z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege.

W trakcie pokazu dowiedzieliśmy się, że wspomniana wyżej produkcja ujrzy światło dzienne już 16 września i trafi jednocześnie na komputery osobiste, jak i konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S. Rozgrywka jest przeznaczona przede wszystkim dla grupki znajomych liczących maksymalnie trzy osoby, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby niektóre misje przejść tylko z jednym sojusznikiem.

Rainbow Six Extraction zaoferuje zabawę PvE, czyli taką, w której zainteresowani - łącząc swoje siły - będą musieli stawić czoła potworom sterowanym przez sztuczną inteligencję. Jak możemy zauważyć na udostępnionych kilka godzin temu materiałach, przeciwnicy, jak i otaczające nas tereny, prezentują się dosyć nieźle, więc ja osobiście nie mogę się doczekać, aż będę mógł przetestować najnowszy tytuł Ubisoftu.

Źródło: https://twinfinite.net/2021/06/rainbow-six-extraction-screenshots/

Tagi: Rainbow Six Extraction Ubisoft Ubisoft Montreal Zdjęcia