Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.06.2021 23:07
Wizard with a Gun na Devolver Digital
600V

Wizard with a Gun zaprezentowane na konferencji Devolver Digital. Szalona produkcja zmierza na PC i Switcha

Konferencja Devolver Digital to prawdziwy zalew niesamowitych gier niezależnych od bardzo kreatywnych ekip - jedną z takich produkcji jest bez dwóch zdań Wizard with a Gun.

Podczas odbywającego się właśnie Devolver Digital zaprezentowano nam najnowszy projekt od Galavis Games - studia, które pracowało wcześniej między innymi przy Rapture Rejects oraz Gurgamoth. Najnowsza pozycja jest jednak znacznie bardziej ambitna i przeznaczona do szerszego grona odbiorców - mowa o zapowiedzianym właśnie Wizard with a Gun.

Tytuł ów będzie nastawiony na sieciową kooperację i określany jest jako survivalowy sandbox! Brzmi ciekawie? Słuchajcie dalej! Gracze zostaną rzuceni do magicznej dziczy pełnej niebezpiecznych stworzeń i ukrytych tajemnic, które będzie trzeba rozwiązać. Ogromne znaczenie będą tu miały natomiast elementy ekwipunku, które będziemy mogli zbierać, albo tworzyć!

Co więcej, prócz samego projektowania broni i zbroi, przyjdzie nam także zająć się meblowaniem naszego mieszkania w stereotypowej wieży. A wszystko to w naprawdę cudownej oprawie graficznej, która sprawia, że klimat magii i czarodziejstwa wręcz wylewa się z produkcji. Zresztą, po prostu spójrzcie na zwiastun, albowiem on najlepiej pokazuje, z czym mamy do czynienia!

Premiera na Nintendo Switch i PC zaplanowana jest na 2022 rok.

Tagi: Devolver Digital Galavis Game Wizard with a Gun zwiastun