Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.06.2021 14:24
MARIO + RABBIDS SPARKS OF HOPE Nintendo
792V

Mario + Rabbids: Sparks of Hope pojawiło się w sklepie Nintendo! Nadciąga sequel świetnie przyjętej gry

Jeśli wyczekiwaliście kontynuacji głośnej gry od Ubisoftu z 2017 roku, to prawdopodobnie już dziś poznamy jego szczegóły, albowiem pojawił się w sklepie Nintendo.

Już dziś wieczorem będziemy mogli oglądać Ubisoft Forward. Firma nie ma jednak dobrej passy, jeśli chodzi o trzymanie swoich planów w tajemnicy. Najpierw z samego rana w Internecie zaczęła hulać reklama, która zapowiada powrót kultowych antagonistów jako DLC do najnowszej odsłony serii Far Cry. Teraz doszło do kolejnego wycieku, który prawdopodobnie nie był planowany.

Mowa o pojawieniu się w sklepie Nintendo gry Mario + Rabbids: Sparks of Hope (sprawdźcie sami), za które również odpowiada zespół z główną siedzibą we Francji. Projekt będzie oczywiście kontynuacją Mario + Rabbids Kingdom Battle z 2017 roku. Tym razem zostaniemy zabrani w iście galaktyczną podróż, gdzie będziemy zwiedzać przeróżne zwariowane planety.

Według opisu dostaniemy możliwość zbudowania swojej "trzyosobowej drużyny marzeń", do której członków wybierzemy spośród dziewięciu dostępnych. Co jednak najważniejsze - premiera planowana jest dopiero na 2022 rok, więc przyjdzie nam jeszcze nieco poczekać. Zasady będą prawdopodobnie doskonale znane, więc jeśli jesteście fanami pierwszej odsłony, tu również będziecie bawić się znakomicie.

Źródło: https://www.dualshockers.com/mario-rabbids-sequel-leaked-on-nintendo-official-store/

Tagi: Mario + Rabbids Kingdom Battle Ubisoft