Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 12.06.2021 09:30
Far Cry 6 Season Pass wyciek
3147V

Far Cry 6 z kapitalnym przeciekiem. Zwiastun Przepustki Sezonowej prezentuje Vaasa, Josepha i Pagan Mina!

Nie jest tajemnicą, że seria Far Cry od Ubisoftu w dużej mierze stoi genialną kreacją antagonistów - prawie każda z ostatnich odsłon była pod tym względem kapitalna.

Fani gier z serii Far Cry mają ostatnio naprawdę sporo powodów do radości. Przede wszystkim wreszcie zaprezentowano wyczekiwane Far Cry 6 i zdradzono nam, że na premierę musimy poczekać do 7 października tego roku. Wczoraj natomiast pojawiło się bardzo ciekawe ogłoszenie na temat tego, iż Netflix we współpracy z Ubisoftem pracują nad anime spod szyldu znanej marki.

Wielu wielbicieli zaczęło się zastanawiać, co w takim razie przyszykuje Ubisoft na swoją prezentację w trakcie E3, skoro zdążyli zasypać nas już tak wieloma informacjami. Cóż, najnowsze wycieki zdają się sugerować, że będzie się działo. W Internecie zaczęły się bowiem pojawiać informacje, jakoby w niektórych regionach świata przez jakiś czas na YouTube wyskakiwały reklamy Przepustki Sezonowej do Far Cry 6.

Materiał wideo przedstawia trzech kultowych już złoczyńców z serii - Vaasa, Pagan Mina oraz Josepha, potwierdzając, że pojawią się w DLC. Co jednak znaczące - w filmie przewijają się także klatki, gdzie do napisu "You Are..." dołączane są imiona wspomnianych postaci. Wiele osób sądzi, iż może to oznaczać, że tym razem przyjdzie nam kierować poczynaniami antagonistów.

Niestety na ten moment trudno jest określić, dlaczego reklama pojawiała się tylko w niektórych regionach. Być może ma to związek z różnicami w strefach czasowych i błędem planujących publikację? Cóż, przekonamy się prawdopodobnie już podczas Ubisoft Forward!

Same materiały są oczywiście cały czas usuwane z Internetu. Ten ma bardzo słabą jakość, ale od jakiegoś czasu wisi na YouTube, więc może będziecie mieli szczęście:

Źródło: https://gamerant.com/far-cry-6-season-pass-trailer-leak-vaas-joseph-pagan-min/

Tagi: Far Cry 6 Ubisoft Ubisoft San Francisco