Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2021 22:05
E3 2021
1350V

Guerrilla Collective, Devolver Digital i Gearbox Software. Oglądajcie z nami pokazy gier

Jesteście gotowi na kolejne gry przygotowywane przez deweloperów z całego świata? Guerrilla Collective, Devolver Digital i Gearbox Software powinny przedstawić graczom kolejne ciekawe pozycje, wśród których nie zabraknie gier przygotowywanych przez deweloperów z Polski. Zapraszamy do wspólnego oglądania wydarzeń.

Ubisoft Forward to nie jedyny sobotni pokaz zorganizowany z okazji E3 2021. Konferencja Guerrilla Collective startuje o 17:00, impreza Devolver Digital rozpocznie się o godzinie 22:30, a Gearbox Software przedstawi swoje gry o 23:00. W tym miejscu będziecie mogli oglądać trzy konferencje.

Czego możemy się spodziewać? Guerrilla Collective ponownie zapewni masę mniejszych tytułów, wśród których może pojawić się kilka większych produkcji. Devolver Digital na pewno zaprezentuje rodzimy Shadow Warrior 3, ale może zobaczymy także Evil West? Wydawca ma ujawnić pięć nowych gier oraz podać daty premier takich pozycji jak: Phantom Abyss i Death's Door. Podobno nie możemy liczyć na Hotline Miami 3. Gearbox Software powinno opowiedzieć o Tiny Tina’s Wonderlands, ale również możemy liczyć na dodatek do Godfall, gameplay z Tribes of Midgard i może nawet Homeworld 3?

Zapraszamy do wspólnego oglądania:

  • Guerrilla Collective – 17:00
  • Devolver Digital – 22:30
  • Gearbox Software – 23:00

Tagi: Devolver Digital E3 e3 2021 Gearbox Software Guerrilla Collective