Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2021 19:04
Far Cry 6
4158V

Far Cry 6 z datą premiery! Zobaczcie gameplay i sprawdźcie polski dubbing

Ubisoft właśnie zaprezentował Far Cry 6. Gracze mogą w końcu spojrzeć na oficjalny materiał z nowej odsłony i tym razem nie mówimy o żadnym przecieku. To oficjalny film, który przygotowuje graczy na wielką premierę.

Ubisoft ma pecha do Far Cry 6. Systematycznie jesteśmy świadkami różnych przecieków związanych z tym tytułem – na początku gra przed czasem pojawiła się na PlayStation Store, później ktoś opublikował fragment kolekcjonerki oraz motyw przewodni, a z samego rana prezentowaliśmy ujęcia z rozgrywki.

Teraz jednak otrzymaliśmy oficjalny materiał, który tym razem został stworzony przez francuską korporację. Zobaczycie tutaj gameplay przygotowujący śmiałków na wielką premierę nowej przygody w wielkim, otwartym świecie.

Akcja Far Cry 6 została umiejscowiona na Yarze, a gracze podczas opowieści zobaczą „jak to być współczesnym partyzantem” a ich zadaniem będzie obalenie dyktatora oraz jego syna.

Twórcy potwierdzili, że w Far Cry 6 wybierzemy płeć głównego bohatera, a podczas kolejnych misji zajmiemy się personalizacją protagonisty lub protagonistki. W pozycji wcielimy się w partyzanta, którego zadaniem będzie przywrócenie wolności lokalnej społeczności. Dani Rojas otrzyma w swoje ręce rozbudowany arsenał, a podczas opowieści zajmiemy się zróżnicowanymi zadaniami – wszystko by powstrzymać dyktatora, w którego wciela się Giancarlo Esposito, czyli gwiazdor „Breaking Bad”.

W Far Cry 6 nie zabraknie zabawnych elementów – twórcy pokazali między innymi wyrzutnię płyt CD, która zajmie się wyeliminowaniem wrogów lub plecak „supremo”, dzięki któremu zadbamy o kilka dużych wybuchów. Produkcja otrzyma kilka edycji, a Ubisoft potwierdził bezpłatną aktualizację z Xboksa One na Xboksy Series X|S i z PlayStation 4 na PlayStation 5.

Far Cry 6 zadebiutuje 7 października.

Materiały z polskim dubbingiem:

Wrażenia:

'

Figurka już oficjalnie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Far Cry 6 gameplay Ubisoft