Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2021 20:14
Lemnis Gate
933V

Xbox Game Pass z kolejną grą od premiery. Microsoft zaoferuje Lemnis Gate

Microsoft potwierdza rozbudowanie oferty Xbox Game Pass o kolejną produkcję, która zadebiutuje w ramach abonamentu. Klienci zapoznają się z Lemnis Gate – poznajcie szczegóły i sprawdźcie zwiastun gry.

Lemnis Gate jest prezentowany przez deweloperów jako „rewolucyjna strategiczna, turowa gra bojowa FPS rozgrywana w pętli czasowej”. Gracze w produkcji muszą nie tylko celnie strzelać, ale kluczem do sukcesu jest wykorzystywanie zróżnicowanych broni – dobrą prezentacją rozgrywki jest poniższy zwiastun, który pokazuje, że gracze otrzymają dostęp do zróżnicowanych, futurystycznych gadżetów, które mogą zapewnić zainteresowanym ogromną przewagę na arenach.

Microsoft właśnie potwierdził, że choć nadal nie zna daty premiery Lemnis Gate, to latem sieciowa strzelanka zostanie udostępniona w ramach Xbox Game Pass – z oferty skorzystamy na Xboksach Series X|S, Xboksie One, komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych.

Trudno powiedzieć, czy Lemnis Gate może osiągnąć wielki sukces, ale trzeba pamiętać, że debiut w Xbox Game Pass daje sieciowej pozycji dużą dawkę potencjalnych graczy, którzy mogą pozostać przy shooterze na dłużej. Sporo w tym wypadku zależy od samej propozycji, ale jeśli tytuł będzie oferował odpowiedni gameplay, to na pewno znajdzie się wielu chętnych do strzelania.

Warto przypomnieć, że Microsoft ma ogromne plany dotyczące Xbox Game Pass i chce systematycznie oferować graczom nowe gry.

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/06/11/lemnis-gate-xbox-game-pass-this-summer/

Tagi: Frontier Laundry Lemnis Gate Ratloop Games Canada