Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2021 14:33
Wiedźmin - CD Projekt RED i Netflix
3724V

Wiedźmin szykuje się do ogłoszenia? CD Projekt i Netflix potwierdzają spotkanie

Już wkrótce możemy usłyszeć wiele ciekawych informacji dotyczących drugiego sezonu „Wiedźmina” od Netflix. CD Projekt RED i platforma streamingowa umówiły się na spotkanie, które może zakończyć się między innymi prezentacją nowej historii.

CD Projekt RED najwidoczniej tym razem chce wykorzystać okazję i twórcy growych przygód Wiedźmina mogą promować nadciągającą produkcję platformy Netflix. Na Twitterze byliśmy właśnie świadkami bardzo ciekawej wymiany zdań, która zakończyła się umówionym spotkaniem:

Wiedźmin od CD Projektu zapytał Wiedźmina od Netflixa, czy ma on jakieś plany na 9 lipca. Następnie zostało potwierdzone spotkanie i... Czy właśnie w tym dniu zobaczymy pełny zwiastun nowej historii Geralta? Brzmi to sensownie.

Już wcześniej Lauren S. Hissrich wspomniała, że w drugim sezonie „Wiedźmina” pojawi się wiele odwołań dotyczących gier CD Projektu. Twórcy serialu pojawili się nawet w studiu, by porozmawiać na temat świata Andrzeja Sapkowskiego.

Sytuacja jest interesująca z jeszcze jednego powodu – CD Projekt RED najwidoczniej w końcu wykorzystuje okazje i zamierza promować serial, co powinno skutkować dobrymi rezultatami samej gry.

Źródło: Twitter: witchernetflix, CDPROJEKTRED

Tagi: Netflix wiedźmin witcher