Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2021 18:40
Wiedźmin 2 od Netflix na pierwszych ujęciach
1018V

Wiedźmin 2 od Netflix na pierwszych ujęciach. Zobaczcie nowe sceny

Netflix właśnie zaprezentował pierwsze ujęcia z drugiego sezonu „Wiedźmina”. Platforma chwali się produkcją, która ma okazać się jedną z najważniejszych propozycji w 2021 roku dla klientów streamingowego giganta. Zobaczcie Ciri.

Netflix właśnie zaprezentował pierwsze ujęcia z drugiego sezonu „Wiedźmina”. Platforma przygotowuje widzów na pełny zwiastun oraz potwierdzenie daty premiery – choć aktualnie na takie przyjemności musimy zaczekać, to jednak trzeba przyznać jedno: firma potrafi pobudzić fanów.

Dzisiaj otrzymaliśmy tylko kilka krótkich fragmentów z serialu, ale pełna prezentacja opowieści powinna odbyć się już w przyszłym miesiącu. Netflix i CD Projekt RED potwierdzili zorganizowanie WitcherConu, podczas którego zobaczymy zapewne znacznie więcej.

Można odnieść wrażenie, że Netflix idealnie korzysta z uniwersum Andrzeja Sapkowskiego i choć pierwszy sezon zebrał mieszane opinie, to pewnie znowu miliony widzów chętnie zapozna się z nową przygodą. Korporacja zdaje sobie sprawę, że posiada w swoich rękach bardzo mocną markę.

Źródło: Twitter: witchernetflix

Tagi: Netflix wiedźmin wiedźmin netflix witcher