Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2021 16:38
Golf Club: Wasteland
319V

Golf Club: Wasteland zmierza na konsole i PC. Twórcy zaprezentowali ciekawą koncepcję

Jeszcze w tym roku na czterech urządzeniach zadebiutuje Golf Club: Wasteland i koncepcja pozycji może pozytywnie zaskoczyć. Twórcy łączą grę w golfa z zaskakującymi lokacjami oraz intrygującą historią. Sprawdźcie zwiastun i poznajcie szczegóły.

Golf Club: Wasteland na papierze jest kolejną produkcją podejmującą temat gry w golfa, jednak twórcy z Demagog Studio postanowili zadbać o bardzo ciekawe umiejscowienie wydarzeń. Akcja rozgrywka się na Ziemi, ale tak naprawdę 99% rasy ludzkiej zniknęło z powierzchni planety – bogaci uciekli na Marsa i teraz wracają, by rozegrać partyjkę w bardzo zróżnicowanych lokacjach.

„Podziwiając artyzm apokalipsy, wcielasz się w samotnego golfistę, który powrócił na Ziemię na ostatnią partyjkę golfa. Pomiędzy kolejnymi dołkami masz szansę poskładać w całość obraz upadku ludzkości, będący wypadkową konsumpcjonizmu, kultury Doliny Krzemowej i katastrofy ekologicznej. A wszystko to dzięki warstwie fabularnej, dedykowanej ścieżce dźwiękowej w stylu audycji radiowej oraz unikalnej narracji środowiskowej”.

Deweloperzy stawiają także na interesującą opowieść, która zostanie przedstawiona z trzech źródeł: od samego golfisty, transmisji Radia Nostalgia z Marsa oraz informacji przedstawionych przez tajemniczego obserwatora.

W Golf Club: Wasteland otrzymamy dostęp do trzech różnych trybów, a autorzy pozwolą nawet skupić się wyłącznie na fabule. Jeśli jednak posiadacie odpowiednie umiejętności, to możecie podkręcić zabawę i zmierzyć się z wyzwaniami rozwiązując kolejne łamigłówki. Pozycja oferuje także „tryb mistrzowski”, w którym nie ma miejsca na błędy.

Golf Club: Wasteland w sierpniu zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha i PC. Za wydanie pozycji odpowiada polskie Untold Tales, które ponownie pozytywnie zaskakuje oferując graczom darmowe dodatki: oficjalną cyfrową ścieżkę dźwiękową oraz ilustrowaną powieść prezentującą historię samotnego golfisty.

Tagi: Demagog Studio Golf Club: Wasteland Untold Tales