Iza Łęcka Iza Łęcka 11.06.2021 12:50
Tribes of Midgard
455V

Tribes of Midgard z datą premiery. Wikingowie pokazują moce na nowym zwiastunie

Już w przyszłym miesiącu otrzymamy szansę sprawdzenia nowej produkcji, która może zainteresować sympatyków walczących, nieustraszonych wikingów oraz mitologii nordyckiej. Tribes of Midgard zostało zaprezentowane na pełnym zwiastunie, dzięki któremu znamy datę debiutu pozycji.

Tribes of Midgard zostało po raz pierwszy zaprezentowane na trailerze w zeszłym roku, tymczasem po 12 miesiącach otrzymaliśmy szczegóły dotyczące premiery. Tytuł będzie dostępny na PlayStation 5, PlayStation 4 i PC (Steam) już w przyszłym miesiącu – 27 lipca 2021 roku.

Śmiałkowie mogą szykować się do walki z gigantami – na jednym serwerze może znaleźć się aż 10 wikingów, którzy wspólnymi siłami rozpoczną walkę o uratowanie znanego świata. Za dnia będą trwać przygotowania do inwazji, do jakich będzie dochodzić nocami, natomiast nadrzędnym celem będzie ochrona sadzonki Yggdrasilu (drzewa świata).

„Akcja gry toczy się w świecie pełnym mrocznych stworzeń, ukrytych bogów i obfitości materiałów do odkrycia. Wcielasz się w postać wikinga mieszkającego w wiosce, w której znajduje się ziarno Yggdrasila; ostatni bastion, chroniący bogów przed innymi wymiarami”.

W Tribes of Midgard nie zabraknie rozbudowanej personalizacji postaci, gracze otrzymają możliwość wykuwania broni i powiększania własnej wioski. Najnowszy zwiastun prezentuje szczegóły rozgrywki przedstawianej w rzucie izometrycznym.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Gearbox Publishing Norsfell Games Tribes of Midgard