Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.06.2021 10:12
Land of War już w sprzedaży. Zwiastun premierowy polskiej gry o początkach II Wojny Światowej
599V

Land of War już w sprzedaży. Zwiastun premierowy polskiej gry o początkach II Wojny Światowej

Po perturbacjach i odwołanym w ostatnim momencie terminie premiery, Land of War trafiło w końcu do sprzedaży. Wydaniu polskiej strzelaniny towarzyszy nowy zwiastun.

Tym razem nie doszło do odroczenia premiery Land of War (wcześniej w ostatnim momencie anulowano premierę ze względu na konieczność dostosowania gry do wymogów niektórych rynków w związku z symboliką nazistowską).

Gra jest dostępna w nawet niższej cenie, niż podawało polskie studio MS Games. Aż do 17 czerwca możemy korzystać z rabatu 15% i kupić tytuł za 85 zł (15% rabatu). Normalna cena rzeczonej produkcji to 99,99 zł.

Tematyka początku II Wojny Światowej i obrony naszego kraju przed inwazją Rzeszy Niemieckiej jest niezwykle ciekawa i przede wszystkim oryginalna - deweloperzy wcześniej omijali takie motywy. Niestety wygląda na to, że polskie studio musi jeszcze dopracować pewne aspekty swojej strzelaniny FPP. W pierwszych recenzjach użytkowników na Steam pojawia się narzekanie na nie najlepszą optymalizację, na przesadnie intensywne wstrząsy kamery, czego nie da się wyłączyć i wreszcie na bugi/zawieszanie.  "Gra przypomina Early Access" - skarżą się osoby, które zdążyły już zakupić Land of War na Steam.

Oprócz trailera poniżej czeka na was również ponad godzina rozgrywki, która powinna dać wam pogląd na to, czy tytuł przypadnie wam do gustu.


Źródło: https://store.steampowered.com/app/1146300/Land_of_War__The_Beginning/#app_reviews_hash

Tagi: land of war polska Steam