Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2021 17:33
King's Bounty II
358V

King's Bounty II z ciekawą edycją kolekcjonerską. Gracze zgarną koronę

Świetnie zapowiadający się King's Bounty II otrzyma bardzo ciekawą edycję kolekcjonerską. W zestawie znalazła się korona, która może okazać się niezbędnym elementem do rozgrywki w najnowszą opowieść studia 1C Entertainment.

W ostatnich miesiącach poznaliśmy datę premiery oraz zobaczyliśmy fabularny zwiastun King's Bounty II, a teraz możemy odłożyć zaskórniaki na edycję kolekcjonerską. Zestaw będzie dostępny w rodzimych sklepach i gracze obok produkcji otrzymają również kilka dodatkowych gadżetów:

  • Replika królewskiej korony
  • Dwustronny plakat
  • 36-stronicowy artbook w twardej oprawie
  • Ścieżka dźwiękowa

Wygląd pakietu możemy sprawdzić na poniższej grafice, a dodatkowo deweloperzy przygotowali trailer zapowiadający akcję. Twórcy za pomocą tego materiału chcą zachęcić niezdecydowanych do składania zamówień przedpremierowych.

Jeśli zdecydujecie się nabyć King's Bounty II w preorderze, to otrzymacie cyfrowy pakiet Day One Edition Pack, który zawiera takie przedmioty jak: Tarcza wojowniczej księżniczki, Pakiet premium Elitarna gwardia, Golemy ogniorękie (jednostka), Płonące orły (jednostka) oraz Wierzchowca bojowego Ogarów Wojny. To jednak nie koniec, ponieważ wszystkie zamówienia przedpremierowe na PlayStation 4 będą zawierać motyw oparty na grafikach z King’s Bounty II.

King's Bounty II z ciekawą edycją kolekcjonerską

King's Bounty II - preorder

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: 1C Entertainment Deep Silver King's Bounty II