Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2021 19:36
Summer Game Fest
2169V

Summer Game Fest 2021! Oglądajcie z nami wielki pokaz gier

Geoff Keighley rozpoczyna czerwiec pełen mocnych zapowiedzi i ekscytujących konferencji. Organizator Summer Game Fest przedstawi graczom szereg nowych tytułów i na dobry początek możemy zapoznać się z pierwszym wydarzeniem. Zamierzacie oglądać show? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Już w zeszłym roku Geoff Keighley zaoferował graczom szereg imprez, dzięki którym zobaczyliśmy nowe gry oraz mogliśmy przygotować się na nadciągające premiery. Organizator jednak potwierdził, że w 2021 roku zmienia zasady festiwalu i tym razem Summer Game Fest będzie skrócone i rozpocznie się od wielkiej imprezy.

To dzisiaj o godzinie 20:00 rozpocznie się Summer Game Fest 2021 i podczas pierwszego pokazu możemy liczyć na wiele ciekawych tytułów. Twórca jak zawsze współpracował z deweloperami i wydawcami z całego świata, by na swoim show zaoferować graczom bardzo ciekawe gry.

Czego możemy się spodziewać? Escape from Tarkov, Call of Duty Warzone, nowa część Borderlandsów i Evil Dead: The Game to podobno pewniaki, ale możemy liczyć na znacznie więcej.

Zamierzacie oglądać Summer Game Fest 2021? Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Tagi: Geoff Keighley Summer Game Fest Summer Game Fest 2021