Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2021 21:01
Echoes Of The End Artwork
629V

Echoes Of The End ma zachwycić historią. Poznajcie ambitną grę studia Myrkur Games

Myrkur Games to młode, islandzkie studio, które chce trafić w gust graczy zainteresowanych produkcjami przeładowanymi mocnymi i ambitnymi historiami. Twórcy właśnie zaprezentowali Echoes Of The End i pierwsze informacje o pozycji brzmią naprawdę dobrze.

Echoes Of The End to kolejna produkcja w katalogu Prime Matter. Twórcy z Myrkur Games chcą zapewnić trzecioosobową przygodówkę akcji, której jednak najważniejszym elementem będzie fabuła. To właśnie opowieść ma zachęcić graczy do wcielenia się w Rynę – doświadczoną wojowniczkę z unikalną zdolnością do manipulowania i niszczenia materii.

Twórcy zaproszą zainteresowanych w podróż do unikalnego świata fantasy z bogatą historią i „zapierającymi dech w piersiach krajobrazami”. Tytuł jest pierwszą pozycją studia Myrkur Games, które chce jednak od razu zaproponować bardzo ambitną grę.

Tak produkcję zapowiedział Halldór S. Kristjánsson, CEO & Game Director w Myrkur Games:

„Jesteśmy niesamowicie podekscytowani mogąc ogłosić naszą współpracę z Koch Media przy tworzeniu naszej nadchodzącej gry action-adventure. Koch podziela nasze wysokie ambicje i pasję do dostarczania fenomenalnych doświadczeń w grach, a współpraca z ich zespołem jest wspaniała. Koch daje nam możliwość robienia tego, co robimy najlepiej i nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani mogąc pokazać wam część tego, co mamy w zanadrzu”.

Echoes Of The End  - Prime Matter

Tagi: Echoes Of The End Myrkur Games Prime Matter