Iza Łęcka Iza Łęcka 10.06.2021 11:14
Battlefield 2042
1182V

Battlefield 2042 zbiera pochwały za RendeZook. Reakcja na trick robi furorę w sieci

DICE nie zapomniało o twórcy najsłynniejszego trickshota w serii Battlefield. W sieci pojawiła się reakcja jednego z graczy, który niezwykle pozytywnie przyjął zwiastun Battlefield 2042. To trzeba zobaczyć.

Już wczoraj pisaliśmy o intrygującym easter eggu zamieszczonym na zwiastunie Battlefield 2042 – na filmie zobaczycie manewr wyskoku z odrzutowca, po którym żołnierz efektownie eliminuje swojego wroga z wyrzutni rakiet i wraca do swojej maszyny. Wielu graczy automatycznie połączyło scenę z trickshotem wykonanym przez Andersa Lodahla (Stun_gravy), a dodany RendeZook spotkał się z entuzjastycznymi reakcjami fanów serii.

Od 2002 roku manewr stał się standardem w produkcji, dzięki czemu gracze wykonują akcję w kolejnych strzelankach spod szyld uniwersum. Wczorajszy zwiastun wzbudził niemałe emocje wśród entuzjastów Battlefielda, a zamieszczenie RendeZooka na materiale nie tylko potwierdza, że ponownie będziemy mogli wyskoczyć z maszyny, by zadbać o celny strzał, ale jest swego rodzaju uhonorowaniem autora tricku.

Stun_gravy odniósł się do sprawy w krótkiej wiadomości:

Obecnie możecie sprawdzić jedną z najzabawniejszych reakcji na scenę, która jest od wczoraj rozsyłana przez członków społeczności Battlefielda. Nie ulega wątpliwości, że nadchodząca premiera strzelanki wiąże się z pozytywnym odbiorem graczy ;)

Źródło: Roger - dzięki za link!

Tagi: battlefield Battlefield 2042 dice Electronic Arts