Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 09.06.2021 21:42
Battlefield 2042
2412V

Trailer Battlefield 2042 ze świetnym nawiązaniem do Battlefield 3

Deweloperzy z EA DICE przygotowali w trailerze z Battlefield 2042 interesujący smaczek, który powinien zainteresować największych fanów Battlefield 3.

Niedawno przedstawiliśmy Was masę szczegółów dotyczących Battlefield 2042. Gra od EA Dice nie będzie posiadała kampanii fabularnej i trybu battle royale, a posiadacze PlayStation 4 i Xbox One muszą zwrócić uwagę na spore ograniczenia i wiele, wiele więcej. Wszystkie te konkrety zostały okraszone zwiastunem, który posiada świetne nawiązanie do świetnie wspominanego przez wielu graczy Battlefield 3.

Mowa tutaj o sekwencji powietrznej, w której pilot myśliwca wyskakuje w trakcie walki z oddziałami wroga z fotela i korzystając z wyrzutni rakiet, rozwala samolot przeciwnika, a następnie wraca do swojego kokpitu. Element ten jest nazywany przez społeczność Battlefield jako "rendezook" i powstał od kultowego już klipu z "trójki", który możecie obejrzeć poniżej.

Skandynawscy deweloperzy postanowili w interesujący sposób oddać hołd graczom, którzy w niecodzienny sposób poradzili sobie z wrogimi siłami. Jest to naprawdę spory wyczyn, który mało kto potrafi wykonać - potrzeba tutaj naprawdę sporo szczęścia.

Źródło: https://www.dualshockers.com/twitter-reacts-to-the-awesome-rendezook-in-battlefield-2042-trailer/

Tagi: Battlefield 2042 Battlefield 3 DICE Electronic Arts