Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 09.06.2021 21:09
Far Cry 6
2837V

Far Cry Frenzy to niespodzianka Ubisoftu na E3? Logo gry trafiło do sieci

Logo Far Cry Frenzy pojawiło się w sieci - możliwe, że o niespodziance Ubisoftu na E3 usłyszeliśmy zbyt wcześnie.

Ubisoft niedawno zdradził wiele szczegółów dotyczących Far Cry 6 i poinformował swoją społeczność, że seria The Division, jak i remake Prince of Persii ominie tegoroczne targi E3, w których francuska firma weźmie udział.

Bazując na udostępnionych do tej pory informacjach, nadchodzące wielkimi krokami Ubisoft Forward skupi się przede wszystkim na serii Far Cry. Deweloperzy będą mieli świetną okazję do szerszego przedstawienia szóstej, głównej odsłony serii i zapowiedzenia... Far Cry Frenzy.

Do tej pory nigdy nie usłyszeliśmy o wymienionym wyżej tytule, który prawdopodobnie miał być wielką niespodzianką Ubisoftu na E3. Niestety, ale logo gry przedwcześnie wyciekło do sieci i możliwe, że będzie to tytuł z serii tych darmowych - coś na podobieństwo ujawnionego stosunkowo niedawno The Division: Heartland.

Do powyższych informacji trzeba podchodzić z dystansem - to, czy okażą się one prawdziwe, przekonamy się już za kilka dni. A tak prezentuje się rzeczone logo Far Cry Frenzy:

Źródło: https://www.altchar.com/game-news/rumour-ubisoft-could-announce-free-to-play-far-cry-game-at-ubisoft-forward-aaq8q0r4llQ7

Tagi: Far Cry 6 Far Cry Frenzy Ubisoft Ubisoft Forward