The Division Heartland omija E3. Ubisoft nie pokaże strzelanki na imprezie

News
668V
The Division Heartland omija E3. Ubisoft nie pokaże strzelanki na imprezie
Iza Łęcka | 08.06.2021, 13:45

Na zbliżającym się Ubisoft Forward nie zobaczymy The Division Heartland oraz nie usłyszymy o nowościach zbliżających się do The Division 2. Francuski producent i wydawca gier nie zamierza prezentować marki na wielkim wydarzeniu.

Ubisoft planuje grać w otwarte karty i nie chce rozbudzać niepotrzebnych oczekiwań, dlatego przekazał ważną wiadomość dotyczącą zbliżającego się E3. Na imprezie zobaczymy Rainbow Six Extraction, ale do grona wielkich nieobecnych, obok Prince of Persia: Sands of Time Remake, można zaliczyć The Division 2 i The Division Heartland.

Francuska korporacja zapowiedziała, że w trakcie Ubisoft Forward nie usłyszymy o strzelance przygotowanej w modelu biznesowym free-2-play oraz nie zobaczymy nowego trybu z wydanego shootera. Mogliśmy sądzić, że E3 będzie idealnym momentem, by przedstawić The Division Heartland – w końcu tytuł Red Storm Entertainment w ciągu kilkunastu miesięcy powinien trafić na rynek – zatem wiadomość jest sporym zaskoczeniem.

Już wcześniej przedstawiciele firmy potwierdzili, że mają okazałe plany związane z The Division, więc w najbliższym czasie o tym IP nie powinno być cicho. Studio rozwija również powieść, mobilną produkcję oraz film.

Źródło: Twitter: TheDivisionGame

Komentarze (26)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper