Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 09.06.2021 16:54
Call of Duty 2021
4755V

Call of Duty Vanguard z premierą na PC, PS4, PS5, XONE i XSX|S w tym roku! Ujawniono wiele szczegółów

Portal VGC przedstawił wiele szczegółów nt. Call of Duty Vanguard, czyli tegorocznej odsłony strzelankowej serii od Activision.

Według wcześniejszych informacji, nowe Call of Duty, mające nosić podtytuł Vanguard, ma spore problemy. Firma wydająca gry z tejże serii na rynek, Activision, została zmuszona zmobilizować swoje pozostałe zespoły do pomocy nad pracami związanymi z nowym CoD-em, choć patrząc na nowe wieści, nawet to nie pozwoli im zaprezentować owej produkcji na tegorocznych targach E3.

Redakcja Video Games Chronicle podała, że opracowywany przez Sledgehammer Games tytuł trafi w listopadzie w tym roku na półki sklepowe. Call of Duty Vanguard to pozycja międzygeneracyjna, więc pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, jak i Xbox Series X|S.

Gra będzie zawierać rozbudowany tryb multiplayer, kampanię dla pojedynczego gracza, jak i tryb zombie. Akcja została osadzona na terenie Pacyfiku i skupi się na opowiedzeniu historii w trakcie trwania II wojny światowej - zainteresowani będą świadkami "narodzin" nowoczesnego oddziału sił specjalnych.

Activision na pewno będzie próbowało odpowiedzieć Electronic Arts w bliskiej przyszłości. Firma właśnie dzisiaj zapowiedziała Battlefield 2042. Nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać na ruch ze strony twórców CoD-a, który na 100% - przypomnijmy - nie odbędzie się w trakcie E3 2021.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/call-of-duty-vanguard-is-skipping-e3-as-warzone-prepares-for-world-war-ii/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward konsole premiera