Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.04.2020 10:38
Kingdom Come
803V

Kingdom Come 2 na horyzoncie? Warhorse rozszerza studio i już prowadzi sesje motion capture

Czeskie studio Warhorse stworzyło jedną z najciekawszych gier ostatnich lat - to "symulator średniowiecza", czyli Kingdom Come: Deliverance. Wygląda na to, że deweloperzy przygotowują już kontynuację tego hitu.

Ekipa Warhorse opublikowała na swoim Twitterze zdjęcie z nowej sesji motion capture. Czeskie studio znowu nagrywa ruchy z bronią białą i tarczą. Wygląda zatem, że Warhorse pozostanie w swoim nowym projekcie w klimatach średniowiecznych. Być może nawet zespół tworzy aktualnie Kingdom Come 2. Zespół podkreślał, że był zadowolony ze sprzedaży swojego debiutanckiego produktu, więc jest to jak najbardziej możliwe.

Przy okazji trzeba wspomnieć o rozrastaniu się zespołu Warhorse Studios. Czeska ekipa liczy już ponad 100 osób i szuka kolejnych pracowników - m.in. programistów, którzy pracowaliby w biurze położonym w Pradze. Programiści powinni wykazywać się świetną znajomością C/C++ oraz dodatkowo "wiedzą na temat konsol Xbox/PlayStation". Wygląda zatem na to, że Warhorse będzie dalej tworzyć swoje produkcje z myślą nie tylko o PC, ale również konsolach.

Na deser mamy dla was pokaz moda wprowadzającego ray tracing do świetnego Kingdom Come: Deliverance. Pięknie to wygląda!

Warto również sprawdzić:

Tagi: