Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2021 14:15
Conqueror’s Blade
347V

Conqueror’s Blade rozpoczyna wielkie wydarzenie. Twórcy świętują drugą rocznicę gry

Na serwerach Conqueror’s Blade rozpoczęło się wielkie wydarzenie, dzięki któremu gracze mogą zgarnąć dodatkowe premie oraz bonusy. Deweloperzy rozpoczęli świętowanie z okazji drugiego roku gry – z tej okazji możemy sprawdzić nowy zwiastun oraz studio opublikowało również infografikę.

Conqueror’s Blade od niedawna otrzymało pełne wsparcie dla graczy z Polski, ale nie możemy zapomnieć, że pozycja zadebiutowała na początku czerwca 2019 roku. Z tej okazji wydawca MY.GAMES oraz twórcy ze studia Booming Tech przygotowali specjalne wydarzenie w grze – event trwa do 23 czerwca.

W ramach rocznicowych obchodów największym prezentem dla wszystkich graczy jest premia +40% do PD bohatera, PD jednostki i brązu zdobywanych z bitw. To jednak nie koniec, ponieważ zainteresowani mogą również zgarnąć specjalne medale cesarskie, które następnie zostaną wymienione na wybrane przedmioty w grze. Studio chce jednocześnie nagradzać śmiałków za logowanie i każdego dnia fani odbiorą bonusy i dodatkowo mogą podjąć się wyjątkowych rocznicowych zadań dziennych oraz tygodniowych.

Autorzy Conqueror’s Blade potwierdzili, że w zeszłym roku odbyło się 13 milionów bitew pomiędzy graczami, co stanowi 85% wzrost w stosunku do 7 milionów bitew w pierwszym roku. Czas gry zainteresowanych został także znacząco wydłużony – wzrastając z 2653 lat w ciągu pierwszego roku do 4100 lat w roku drugim.

Tak prezentuje się wspomniana infografika:

Conqueror’s Blade - Wydarzenie 1

Conqueror’s Blade - Wydarzenie 2

Conqueror’s Blade - Wydarzenie 3

Conqueror’s Blade - Wydarzenie 4

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: Booming Tech Conqueror’s Blade my.games wydarzenie