Iza Łęcka Iza Łęcka 08.06.2021 11:31
Sniper: Ghost Warrior Contracts 2
525V

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 zalicza bardzo dobry start. CI Games podaje pierwsze wyniki

CI Games trafiło do celu i potwierdza pierwsze rezultaty Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Tytuł notuje lepszą sprzedaż niż miało to miejsce w przypadku poprzedniej odsłony serii, co powinno niezwykle dobrze wpłynąć na studio oraz rozwój całej marki.

Już w weekend informowaliśmy o pozytywnym przyjęciu Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na Steam, tymczasem CI Games nie czekało dłużej na ujawnienie pierwszych konkretów dotyczących sprzedaży najnowszej snajperskiej przygody. Tytuł osiąga znacznie lepsze wyniki od swojego poprzednika:

„Liczba sprzedanych pre-orderów SGWC 2 łącznie do dnia premiery: wzrost o ok. 30 % w stosunku do wyników sprzedaży pre-orderów „Sniper Ghost Warrior Contracts 1” w 2019 r.,

Łączny wolumen sprzedaży SGWC 2 w ciągu dwóch dni od dnia premiery z wyłączeniem pre-orderów: wzrost o ok. 118 % w stosunku do wyników sprzedaży „Sniper Ghost Warrior Contracts 1” w 2019 r ”.

W zaledwie kilka dni od debiutu gry CI Games podzieliło się danymi ze Steama, natomiast konkretne zestawienia dotyczące konsolowych wydań zostaną potwierdzone po otrzymaniu informacji od dystrybutorów. Warto jednak zauważyć, że sprzedaż najnowszej pozycji Polaków w ciągu dwóch dni od premiery osiągnęła wzrost o ok. 170 % w porównaniu z pierwszą odsłoną serii Contracts, co spowodowane jest między innymi nieco wyższą ceną gry:

„Łączne przychody ze sprzedaży SGWC 2 w ciągu dwóch dni od dnia premiery: wzrost o ok. 170 % w stosunku do wyników sprzedaży „Sniper Ghost Warrior Contracts 1” w 2019 r. w analogicznym okresie po premierze. Wzrost przychodów w stosunku do wolumenu sprzedaży wynika głównie z wyższej ceny sprzedaży SGWC 2 oraz lepszej monetyzacji dodatków do gry”.

Przyzwoite przyjęcie ze strony recenzentów, dobra oprawa wizualna, 21 misji oraz zadania poboczne, w których nie brakuje elementów skradania, wykorzystaniabroni oraz różnych narzędzi, sprawiają, że gracze całkiem chętnie sięgają po nową snajperską przygodę na Bliskim Wschodzie. CI Games znalazło patent i pomysł na uniwersum Sniper Ghost Warrior, zatem miejmy nadzieję, że deweloperzy niedługo będą mogli pochwalić się kolejnymi sukcesami i osiągnięciem oczekiwanych wyników.

Sprawdźcie poradnik do Sniper Ghost Warrior Contracts 2. Wkrótce na PPE przeczytacie również recenzję gry.

Źródło: https://www.bankier.pl/wiadomosc/CI-GAMES-S-A-Pierwsze-dane-dotyczace-sprzedazy-gry-Sniper-Ghost-Warrior-Contracts-2-w-wersji-na-platforme-PC-8128274.html

Tagi: CI Games Sniper: Ghost Warrior Contracts Sniper: Ghost Warrior Contracts 2