Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 06.06.2021 17:27
Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 premiera
1918V

Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 zalicza najlepszy start w historii serii! CI Games ma powód do świętowania

Marka Sniper: Ghost Warrior z powodzeniem rzuciła swego czasu wyzwanie Sniper Elite, dzięki czemu CI Games do dziś może poszczycić się kilkoma bardzo udanymi odsłonami snajperskich przygód, do których dołączyło właśnie Sniper: Ghost Warrior Contracts 2.

Gdy w 2010 roku na rynku zadebiutowało pierwsze Sniper: Ghost Warrior mało kto pomyślał, że 11 lat później cykl ten wciąż będzie tak rozchwytywany przez graczy jak na samym początku, gdy rozeszło się kilka milionów kopii snajperskiej przygody na PC, PS3 i Xbox 360. 

Teraz CI Games ma jeszcze większe powody do świętowania niż kiedykolwiek wcześniej, albowiem Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 rozchodzi się jak świeże bułeczki - a przynajmniej w wersji pecetowej, bo to z niej dostępne są już pierwsze informacje.

Okazuje się bowiem, że od piątkowej premiery na Steam w szczytowym momencie na raz w nowe dzieło CI Games grało aż 7055 osób, co stanowi najlepszy rezultat ze wszystkich odsłon Sniper: Ghost Warrior przez ostatnie 11 lat. Oprócz tego nowy Sniper jest na pierwszym miejscu listy Wschodzących nowości oraz na 6. miejscu globalnych bestsellerów! Przy okazji polecamy nasz poradnik do gry!

Dla porównania macie szczytowe momenty pozostałych odsłon:

  • Sniper: Ghost Warrior - 1 586
  • Sniper: Ghost Warrior 2 - 3 629
  • Sniper: Ghost Warrior 3 - 4 086
  • Sniper: Ghost Warrior Contracts - 3 923
  • Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 - 7 055

Tagi: CI Games rekord Sniper: Ghost Warrior Contracts 2 steam