Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2021 17:52
Prince of Persia: Piaski Czasu Remake
704V

Prince of Persia: Sands of Time Remake nie zadebiutuje w 2021 roku. Gra omija E3 2021

Nie możemy liczyć na szybką premierę Prince of Persia: Sands of Time Remake. Ubisoft właśnie potwierdził, że tytuł potrzebuje więcej czasu i nie trafi na rynek w następnych miesiącach. Gra ne pojawi się także na zbliżającym się Ubisoft Forward.

Ubisoft w zeszłym tygodniu opublikował zajawkę swojego wystąpienia na E3 i podczas zapowiedzi Ubisoft Forward nie pojawiła się wzmianka dotycząca Prince of Persia: Sands of Time Remake. Teraz możemy potwierdzić, że gra nie znalazła się wśród „niespodzianek”, ponieważ tytuł nie zadebiutuje na rynku w najbliższym czasie.

Prince of Persia: Sands of Time Remake nie pojawi się na Ubisoft Forward i pozycja ma trafić na rynek w następnym roku – choć możemy podejrzewać, że deweloperzy celują w okres od 1 stycznia do 31 marca 2022 roku. Wcześniej korporacja zapowiedziała, że zamierza wydać przygodę w aktualnym roku fiskalnym.

Twórcy Prince of Persia nie są jeszcze gotowi na zaprezentowanie nowych szczegółów dotyczących odświeżonej przygody, więc bardzo możliwe, że na zbliżającym się pokazie usłyszymy o grach, które zadebiutują w najbliższych miesiącach.

Źródło: Twitter: princeofpersia

Tagi: Prince of Persia: Piaski Czasu Remake Ubisoft Ubisoft Pune