Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2021 19:03
Indiana Jones 5
2457V

Indiana Jones 5 na pierwszych zdjęciach z planu. Wielka historia powstaje

Rozpoczęły się prace na planie „Indiana Jones 5”. Oczekiwany film nadciąga i już teraz możemy zerknąć na pierwsze zdjęcia z planu. Pierwsze ujęcia zdradzają ciekawostkę, która może zainteresować największych fanów tej serii.

„Indiana Jones 5” nie może dłużej czekać, więc cała ekipa znajduje się w Anglii, gdzie rozpoczęto przygotowania pierwszych ujęć do oczekiwanego filmu. Na fotkach nie brakuje między innymi nazistowskich symboli, co jednak nie jest specjalnie zaskakujące biorąc pod uwagę, że główny bohater serii ma ponownie zmierzyć się ze swoimi największymi wrogami.

Sytuacja jest jednak interesująca, ponieważ na zdjęciach zobaczycie także dublera, który najwidoczniej ma wcielić się w młodego Indianę Jonesa. Jak wiadomo Harrison Ford ma już swoje lata, ale autorzy mogą bez problemu wykorzystać odpowiedniego aktora, by ten nagrał sceny prezentujące młodszego protagonistę całej serii.

Nadal nie poznaliśmy oficjalnych szczegółów dotyczących fabuły, ale według plotek – „Indiana Jones 5” ma przedstawić wydarzenia związane z wyścigiem kosmicznym. Niestety, przynajmniej aktualnie twórcy wciąż zwlekają z ujawnieniem ostatecznych szczegółów opowieści.

Źródło: https://filmozercy.com/wpis/mlody-indiana-jones-i-nazisci-na-planie-filmu-indiana-jones-5-zdjecia

Tagi: Harrison Ford Indiana Jones Indiana Jones 5