Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2021 17:05
DICE zaprasza na pierwszy pokaz Battlefielda „nowej generacji”
2595V

Battlefield 6 nadciąga. DICE zaprasza na pierwszy pokaz Battlefielda „nowej generacji”

DICE opublikowało kolejny teaser przygotowujący graczy na wydarzenia z następnych dni. Gracze już wkrótce zobaczą pierwszy zwiastun strzelanki i szwedzkie studio przygotowuje śmiałków na Battlefielda „nowej generacji”.

Za 46 godzin zobaczymy pierwszy zwiastun nowego Battlefielda. DICE i Electronic Arts podkreślają, że „wszystkie systemy są offline” i rozpoczęło się ostateczne ładowanie do pokazu jednej z najbardziej wyczekiwanych gier najbliższych miesięcy.

Szwedzi już w zeszłym tygodniu rozpoczęli promocję, a teraz otrzymaliśmy konkretniejszy teaser, który pozwala nam przygotować się na wielkie show. Zwiastun zostanie opublikowany w środę o godzinie 17:00, ale trudno powiedzieć, czy możemy liczyć na coś więcej – bardzo możliwe, że na konkretną prezentację przyjdzie nam zaczekać do nadciągającego EA Play Live 2021.

Mimo wszystko warto zwrócić uwagę, że DICE na stronie serii wspomina o pierwszym pokazie Battlefielda „nowej generacji”. Jak wiadomo tytuł będzie dostępny również na starszych konsolach, ale miejmy nadzieję, że deweloperzy zaskoczą i wrzucą śmiałków w sam środek next-genowej wojny.

Warto dodać, że w zeszłym tygodniu wyciekły materiały prezentujące rozgrywkę z nowego Battlefielda.

Tagi: battlefield battlefield 6 dice Electronic Arts